پشتیبانی و فروش
۵۳۸۲۶ ۰۲۱
منو
پشتیبانی و فروش ۵۳۸۲۶ ۰۲۱
آسان ترین راه رزرو و خرید بلیط اتوبوس
پشتیبانی و فروش ۰۲۱ ۵۳۸۲۶

سفری مجازی از میان واژه‌ها به ده مقصد گردشگری داخلی در فصل بهار

 • ۱۳۹۸/۱/۳۰

به راستی جای جای ایران زیباست! این بار ده مقصد گردشگری داخلی را در فصل بهار برای سفری مجازی انتخاب کرده‌ایم! سوار بر اتوبوس زمان و گشت‌وگذار از طریق اعماق واژه‌ها به شهرهای زیبای کشورمان که لذت سفر به آن‌ها را همواره به خاطر خواهیم داشت. اما قبل از سفر به شما کمک می‌کنیم که مقصد دلخواهتان را شناسایی کنید!


برج یزید را در شهر ری ببینید

 • ۱۳۹۶/۹/۱۳

برج نقاره خانه که به برج یزید هم معروفه، در شمال شهرستان ری و در غرب امین آباد قرار گرفته. این برج بالای کوه طبرک یا تپه گبری احداث شده.


سد چند منظوره ایران در مسیر زیبایی های جاده چالوس

 • ۱۳۹۶/۸/۹

سد امیرکبیر (سد کرج) از منابع تامین آب شهر تهران و اولین سد چندمنظوره ایرانه. سد امیر کبیر یا سد کرج در 25 کیلومتری شمال شرقی کرج و مسیر جاده چالوس و در منطقه خوزنکلا و تنگه واریان احداث شده.


قلعه لمبسر، نماد پایداری قلعه نشینان

 • ۱۳۹۶/۸/۱

قلعه لمبسر یا دژ لمبسر که در شمال شهر قزوین (منطقه الموت) و در 3 کيلومتری شمال شرقی شهرِ رازمیان قرارگرفته قدمتش به دوران ساسانیان برمی‌گرده که در دوره سلجوقیان مورد استفاده گسترده قرار می‌گرفته.


آبشار شاهاندشت و قلعه ملک بهمن، تاریخ و هیجان در کنار هم

 • ۱۳۹۶/۷/۳۰

شمال ایران رو می‌شه بدون اغراق، بهشتی روی زمین دونست. آشنایی با این منطقه و گشت‌و‌گذار در دل جنگل ها و مناطق دیدینش مثل یک رویا لذت بخش و هیجان انگیزه.


ایوان سنگی و اسرارآمیز نیاق

 • ۱۳۹۶/۷/۲۹

روستای نیاق از توابع قزوین، یک روستای میانکوهیِ دهقانی ست که در یک دره عریض و مسطح، وسط سه عارضه نه چندان مرتفع قرار گرفته. یکی از این سه عارضه، دیواره‌ای سنگی با شیب نسبتاً زیاده که به ایوان نیاق معروف شده.


وردیج، محل زندگی روح های سنگی

 • ۱۳۹۶/۷/۲۳

وردیج، روستایی در دهستان سولقان از توابع بخش کن استان تهران هست که اخیرا جزو منطقه ۲۲ شهری تهران محسوب می‌شه.


دریاچه زیبای اوان، مأمن پرندگان مهاجر پائیزی

 • ۱۳۹۶/۷/۱۸

دریاچه اوان در استان قزوین و در منطقه معروف الموت قرار دارد. دریاچه اوان ۸۹ اُمین اثر طبیعی است که توسط سازمان میراث فرهنگی در ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ در فهرست میراث طبیعی ایران قرار گرفت.


آب اعلایی که از زیر صخره سنگ های دماوند می جوشد

 • ۱۳۹۶/۷/۱۵

 چشمه اعلا از باران و برف سالیانه که به خاک نفوذ می‌کنه، می‌جوشه. برف‌های روی قله ی دماوند مسیری طولانی رو از میان لایه‌های مختلف داخل کوه طی می‌کنن که به مخزنی توی دل کوه برسن و تو این مسیر طولانی املاح و مواد معدنی زیادی رو هم با خودشون میارن


شکارگاهی که جان پناه حیوانات شده!

 • ۱۳۹۶/۷/۴

منطقه محافظت شده ورجین در منطقه لواسانات و شمال شرق تهران واقع شده و مساحتی نزدیک به ۲۷ هزار هکتار داره. منطقه حفاظت شده ورجین دو کوهستان ورجین و اوشوم رو تو دل خودش جا داده.


آفریقای کوچک ایران در نزدیکی تهران!

 • ۱۳۹۶/۷/۲

یکی دیگه از پارک های ملی ایران، پارک کویر هست که یک منطقه حفاظت شده در غرب کویر مرکزی ایران و شرق دریاچه نمکه. در کل این منطقه حفاظت شده در استان های قم، سمنان، تهران و اصفهان واقع شده. البته لازم به ذکره بیشترین قسمت این پارک ملی در استان سمنان قرار گرفته.


آبشار گزو، زیباترین آبشار نزدیک به تهران

 • ۱۳۹۶/۶/۷

آبشارهای زیبایی رو سراسر ایران می تونین ببینین، یکی از این آبشارها که در دل جنگل واقع شده، گزو نام داره. گزو از آبشارهای مرتفع ایران هست که دسترسی مشکلی هم داره و به همین دلیل کم تر کسی این آبشار رو میشناسه.


چهارمین جاده زیبای دنیا هر چهار فصل منتظر گردشگرهاست

 • ۱۳۹۶/۶/۴

طبق آمار سازمان گردشگری، جاده چالوس چهارمین جاده زیبای جهان هست. به دلیل وجود طبیعت زیبا و بکر، وجود رودخونه کرج، سد امیرکبیر و دریاچه وسیع و امکانات رفاهی این جاده متفاوت از جاده های دیگه هست. جاده چالوس قدمت زیادی هم داره و از کرج شروع میشه و تا چالوس ادامه داره.


هوای خنک و دلچسب فقط سی کیلومتر با تهرونیا فاصله داره!

 • ۱۳۹۶/۵/۲۹

اوشان – فشم در منطقه رودبار قصران شهرستان شمیرانات قرار داره و که جزو مناطق تهران حساب میشه. اوشان و فشم در فاصله 30 تا 35 کیلومتر تا شهر تهران فاصله داره.


با بزرگترین پارک تهران آشنا بشین!

 • ۱۳۹۶/۵/۲۵

پارک جنگلی لویزان بزرگترین پارک پایتخته که مساحتی بالای هزار هکتار داره. این پارک در قسمت شمال شرقی تهران واقع شده و سال احداث پارک جنگلی لویزان به 1346 میرسه. پارک جنگلی لویزان از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از غرب به شهرک امید، از شرق به ده لویزان ختم میشه.


شکارگاهی که جان پناه حیوانات و تفریحگاه تهرانی ها شده!

 • ۱۳۹۶/۵/۲۱

پارک ملی سرخه حصار در زمان های قدیم شکارگاه بوده که سال 1358 به سازمان محیط زیست واگذار شد. قسمتی از اراضی هم به پارک ملی تبدیل و قسمت دیگه جهت دامداری به اهالی این منطقه داده شد.


دوچرخه سواری در دامان طبیعت زیبای چیتگر!

 • ۱۳۹۶/۵/۱۶

پارک جنگلی چیتگر محیط بسیار مناسبی جهت گذراندن اوقات فراغت ساکنین شهر تهرانه که مساحتی نزدیک به 950 هکتار داره. این پارک تقریبا بین تهران و کرج قرار داره که شهرک های تازه تاسیس شده اطرافش رو احاطه کردن. این پارک از جنوب به اتوبان کرج و از شمال به اتوبان رسالت، از غرب به پیکان شهر و باغ گیاه شناسی محدود میشه. 


روستای خوب خور!

 • ۱۳۹۶/۵/۱۲

خور از روستاهای بسیار قدیمی شهرستان ساوجبلاغه که بیشینه ای بالای دو هزار سال داره. روستای خور منطقه ای سردسیریه که در کوهستان های شمال غرب شهر هشتگرد واقع شده، به مرور زمان و با رشد جمعیت این روستا به شهرک تبدیل شده.


سد لتیان، یکی از زیباترین سدهای ایران در دل طبیعت زیبای جاجرود

 • ۱۳۹۶/۵/۹

سد لتیان در منطقه جاجرود و شمال غرب تهران قرار داره. آب و هوای خوش این منطقه باعث جذب تهرانی های علاقمند به طبیعت شده. این منطقه قدمت زیادی داره و از مناطق مهم تفریحی به حساب میاد.


روستای ییلاقی کردان بهترین گزینه تفریحی برای تابستون گرم!

 • ۱۳۹۶/۵/۷

کردان باغ های بسیار بزرگ و زیبایی داره که کم کم دارن جای باغ های شمیران رو در زیبایی و سرسبزی میگیرن. سفر به این منطقه در هر فصلی جذابیت های خاص خودش رو داره. اما در فصل بهار که زیباترین فصل گردشگری سال هم هست با طبیعتی بکر و زیبا و باغ های میوه روبرو میشین.