سفر۷۲۴ هر ساله در آستانه نوروز اقدام به برگزاری جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس کرده و به افرادی که از اول اسفند تا آخر فروردین از تمامی مراجع فروش و به صورت اینترنتی و یا حضوری بلیت اتوبوس خریده اند، به قید قرعه جوایزی را اهدا می کند. مسافران نیز طبق روال شماره بلیطی را که در ایام نوروز پیش خرید کرده اند در سامانه سفر۷۲۴ وارد کرده و از طریق کانال تلگرام هر ساله از زمان و نتایج قرعه کشی مطلع می شوند. 

معرفی حامی جشنواره و جوائز ارزنده

نوروز ۹۶ نیز در راستای حمایت از تولید ملی، شرکت لوازم خانگی استیلون که تولید کننده لوازم خانگی از جمله یخچال و فریرزر، آب گرمکن و اجاق گاز میباشد حامی معنوی و مالی این جشنواره بوده و جوایز بسیار ارزنده و نفیسی از قبیل ۲۰ عدد یخچال ۶ فوت استیلون، یک عدد یخچال فریزر ۲۲ فوت استیلون به مسافران نوروزی اهدا می کند.

 از  اهداف شرکت لوازم خانگی استیلون می‌توان فراهم نمودن آسایش و رفاه شهروندان ایرانی با تولید لوازم خانگی، ایجاد سازمانی شایسته سالار و همچنین کارآفرینی یاد کرد. شایان ذکر است در همین راستا باید به بومی‌سازی فناوری تولید لوازم خانگی و ایجاد برند ملی در این صنعت اشاره نمود. توسعه سبد محصولات و تولید لوازم خانگی جدید و با کیفیت ایرانی، گسترش بازارهای فروش و کشف ظرفیت‌های تازه، توسعه شبکه خدمات مشتریان و افزایش نمایندگان این حوزه از جمله چشم اندازهای گروه استیلون می باشد. که این برنامه ریزی ها بر اساس استراتژی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت گروه صورت گرفته است؛ اکنون محصولات استیلون توانسته رضایت خریداران و مشتریان خود را در زمینه  لوازم خانگی از جمله یخچال و فریرزر، آب گرمکن و اجاق گاز جلب کند. 

سفر۷۲۴نیز دست خانواده استیلون را به گرمی فشرده و نوروز ۹۶ در کنار این خانواده بزرگ جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس مسافران حمل و نقل جاده ای را برگزار می کند.

یخچال فریزر ۲۲ فوت استیلون

 

یخچال ۶ فوت استیلون

جوائز ارزنده مجموعه سفر724

علاوه بر جوائز اهدایی از طرف شرکت استیلون، سامانه سفر724 نیز به قید قرعه به 60 نفر بسته سفر یکساله با اتوبوس را اهدا خواهد کرد. نحوه اعلام اسامی و تاریخ دقیق قرعه کشی در ادامه به طور دقیق و با جزئیات توضیح داده شده است.

نحوه شرکت در جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس

برای پیش خرید بلیط اتوبوس نوروز ۹ ۶ از سامانه سفر۷۲۴ کافیست وارد وب سایت safar724.com شده و با مشخص کردن مبداء و مقصد و همچنین زمان حرکت، اقدام به خرید و یا پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز نمایید. پس از خرید بلیط و دریافت شماره بلیط اتوبوس تان کافیست شماره بلیط را در صفحه ثبت نام قرعه کشی جشنواره نوروز۹ ۶بلیت اتوبوس وارد نمایید. لازم به ذکر است که مسافران عزیزی که بلیط شان را از سفر 724 خریداری نکرده اند نیز میتوانند با وارد کردن شماره بلیط در منوی مربوطه در جشنواره شرکت نمایند. پس از اینکه از ثبت اطلاعات مطمئن شدید به کانال تلگرام سفر724 بپیوندید. زمان دقیق قرعه کشی و اسامی برندگان از طریق کانال تلگرام سفر۷۲۴ اعلام خواهد شد. پس تا زمان اعلام نتایج در کانال تلگرام همراه ما باشید. علاوه بر این می توانید با عضویت در کانال تلگرام از برندگان قرعه کشی های ماهانه سفر۷۲۴ باشید.

شماره بلیط را به آسانی می توانید بر روی تمام انواع بلیط ها پیدا کنید. مشخصه بارز هر بلیط شماره ای می باشد که بر روی آن درج گردیده است. چند نمونه شماره بلیط را می توانید در شکل های زیر ببینید. 

 

سفر۷۲۴ به عنوان جامع ترین و کامل ترین سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس در کشور با ارائه سرویس هایی به شهرهای داخلی و همچنین شهرهای کشورهای خارجی، و با داشتن مجوزهای لازم از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، با پیش فروش اینترنتی بلیت های اتوبوس نوروز در خدمت هموطنان گرامی می باشد. آرزوی سفر اتوبوسی خوشی در ایام نوروز ۹۶ برای شما عزیزان داریم.

 

فرصت شرکت در جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس سفر724 به اتمام رسیده است.

زمان قرعه کشی جشنواره نوروزی سفر724

به اطلاع همراهان و کاربران گرامی می رسانیم فرصت شرکت در جشنواره نوروزی تا 31 فروردین ماه بوده و امکان ثبت نام جهت شرکت در قرعه کشی وجود ندارد. جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس از اسفند ماه سال 95 و همزمان با پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی شروع شده بود و کاربران می توانستند با وارد کردن اطلاعات بلیط اتوبوس شان که در بازه زمانی اسفند 95 و فروردین 96 خریداری کرده اند شانس شرکت در قرعه کشی بزرگ 20 عدد یخچال 6 فوت و یک عدد یخچال فریزر 22 فوت و همچنین 60 بسته سفر یکساله با اتوبوس را داشته باشند.

نحوه اعلام نتایج قرعه کشی جشنواره نوروزی سفر724

سفر724 از تمام کاربران، مسافران و عزیزانی که در این جشنواره شرکت کرده اند قدردانی کرده و دست آنان را به گرمی می فشارد و به اطلاع دوستان می رساند قرعه کشی جوایز جشنواره که با حمایت مالی مجموعه بزرگ و صنعتی استیلون صورت خواهد گرفت در تاریخ 5 اردیبهشت ماه 96 همزمان با جشن مبعث صورت خواهد گرفت. اعلام نهایی افراد خوش شانس جشنواره از طریق کانال تلگرام سفر724 (@safar724) خواهد بود. بنابراین چنانچه عضو کانال تلگرام سفر724 نیستید می توانید با پیوستن و پیگیری اخبار و اطلاعیه ها در جریان قرعه کشی و نتایج قرار بگیرید.

 

safar724.com